0
Подарунки Діда Мороза

Подарунки Діда Мороза

Додаток запрошує дитину до керованого новорічного мультфільму, в якому Дід Мороз розповідає історії, робить подарунки та запрошує до себе у гості. В спеціальному розділі малюк має змогу обрати собі подарунок на Новій рік та надіслати листа Діду Морозу. І найголовніше, що дива не потрібно чекати довго, посилка у відповідь надходить дуже швидко! А якщо душа бажає не один подарунок, а багато, то можна обрати і ляльку, і робота, і ракету та просто тут пограти з ними у спеціальній ігровій кімнаті.

 

Аудіоказки від діда Мороза, які входять у додаток, можна слухати з малюком як на ніч, так і вдень. Кожна казка - маленька повчальна історія про те, як важливо цінувати дружбу, як робити новорічні прикраси з того, що є під рукою, як не лінуватися та вірити в чудеса.

 

Дитина швидко опанує просту навігацію додатку та зможе слухати казки та грати з подарунками діда Мороза самостійно. Чудові ілюстрації, чарівна новорічна музика та багато яскравої анімації на кожній сторінці перетворять додаток на улюблену новорічну розвагу.

Ще більше цікавого