0
Супер Я

Супер Я

Додаток Супер Я розроблено для дітей і підлітків, які живуть з Цукровим Діабетом 1 типу (ЦД1).

 

Призначено для повсякденного використання дітьми та їх батьками.

 

Основна мета додатку:
- В ігровій формі донести дітям з ЦД1 основи самодисципліни і здорові звички правильного і повноцінного харчування
- Навчити дитину самостійно визначати зміст ХО у звичних стравах
- Вести зручний щоденник самоконтролю

 

Додаток розроблений у співпраці та згідно з рекомендаціями досвідчених фахівців-діабетологів.

 

Додаток Супер Я складається з 2х основних модулів:

1. Дитячий блок, який дозволяє дитині дотримуватися індивідуального і визначеного батьками графіку харчування та ін'єкцій. Дитячий блок налаштовується батьками з урахуванням всіх індивідуальних особливостей дитини і функціонує у двох режимах: звичайний режим і режим тренування.
У звичайному режимі дитина за допомогою нотифікацій контролює свій графік харчування, і може обрати свій ідеальний вибір страв з меню додатку, яке складається з 220 базових і звичних для українців страв. У режимі тренування дитина може вправлятися у складанні здорового меню на певну кількість ХО в будь-який зручний для неї час.

В меню додатка Супер Я зібрано і систематизовано більше 220 базових страв зі зручною та зрозумілою для дитини шкалою вмісту ХО. При бажанні, меню можна доповнити домашніми стравами.

 

2. Батьківський кабінет, куди вноситься вся інформація про дитину, а також знаходиться щоденник самоконтролю, куди заносяться всі дані про поведінку дитини в додатку (час прийому їжі, вибір меню, рівень цукру), а також нагадування про контроль глікемії, ін'єкціі інсуліну та режим харчування.

 

У додатку є можливість обрати свого Супер Героя: Супер Єнот, Супер Вовк і Супер Котик допоможуть дітям розібратися з додатком і зроблять процес цікавим.

Ще більше цікавого