0
Хоробрі Зайці в Горах

Хоробрі Зайці в Горах

 

 

 

Велика Подорож та знайомства з новими друзями продовжуються! Зайці вирушають у гори, де зустрічають Ведмедика, Білочку, Козлика та навіть родину Орлів. З кожним із них Зайці знаходять спільні інтереси та спосіб потоваришувати. А коли Зайці опиняються на найвищій вершині серед снігів, їм на допомогу приходить ще один новий друг. Який саме – дізнаєтесь, коли прочитаєте книжку.

На сторінках книги є віконця, відкрив які, малюк може розмалювати нових заячих друзів. Читайте, грайте, розмальовуйте, видумуйте свої історії.

Книжка створена за мотивами серіалу «Хоробрі Зайці», головна місія якого – показати малюкам розмаїття світу довкола, навчити з повагою сприймати відмінності та особливості інших. Розробка концепту відбувалася за участі спеціалістів з дитячої психології та з урахуванням інтересів та вікових особливостей дітей від 1 до 4 років.

У першій книзі «Хоробрі Зайці у Джунглях» наші герої познайомилися та подружилися з Мавпочкою, Слоном, Тигренятком, Хамелеоном та Павичем. Серію книг доповнює пальчиковий театр, за допомогою якого можна не тільки розігрувати сюжети знайомств з книги, але й вигадувати свої нові історії.

Автор ідеї: Ольга Черепанова

Ілюстратор: Анна Сарвіра

Вік: 1-4 роки

Layer-1.png Ваші дані успішно відправлено

Ще більше цікавого

Наші електронні книжки