0
Набір Хоробрі Зайці

Набір Хоробрі Зайці

Гайда дружити з Хоробрими Зайцями!

Одного разу невгамовна заяча сімейка вирішила покинути свій дім – затишну Моркв'яну Долину і вирушити у Вели-и-и-ку мандрівку в пошуках пригод і нових друзів. Як все відбувалося, дивіться і читайте на сторінках книжкової серії.

Дивовижна пропозиція для наших найменших шанувальників – дві книги і Пальчиковий театр за неймовірно класною ціною 350 грн замість 455 грн. (якщо купувати все окремо)

Хоробрі Зайці У Джунглях – книжка-гра з інтерактивними віконцями, в яких ховаються нові друзі Зайців, що зустрілися ним у першій мандрівці.

Хоробрі Зайці в Горах – книжка-гра з віконцями та розмальовками. Кожного ЗайцеДруга малюк може розфарбувати на власний смак.

Пальчиковий театр для сюжетних ігор Хоробрі Зайці і Друзі. В наборі 7 фігурок з щільного картону, які ніби оживають, коли ви одягаєте їх на пальці ;)

Книжки та гра створені за мотивами анімаційного серіалу Хоробрі Зайці, мета якого допомогти малюкам в перших кроках соціалізації, показати, як знайти спільну мову і подружитися, незважаючи на всі відмінності.

Анімаційний серіал створюється у ко-партнерстві з іспанською анімаційною студією Anima. Складатиметься з 52 серій по 6 хвилин. Прем'єра запланована на другу половину 2020 року

Авторка ідеї: Ольга Черепанова

Ілюстраторка: Анна Сарвіра

Вік: 1-4 роки

 

Layer-1.png Ваші дані успішно відправлено

Ще більше цікавого

Наші електронні книжки