0

Купити книжку можна на сайті Yakaboo

 

“Що в тарілці” –  книга-алігат про смачні та корисні звички, яка складається з двох частин. Саме в цій книзі батьки знайдуть корисну інформацію щодо правильного харчування дітей і поради, як змалечку виробити правильне ставлення до їжі. Дитяча частина — це казка, яка у захопливій і цікавій формі пояснить дітям, чому так важливо піклуватися про своє здоров'я, звертати увагу на раціон і слідкувати за тим, що ж лежить в тарілці. Обидві частини супроводжуються чудовими ілюстраціями Svitlana Akatieva, а у якості бонуса – гастроподорож від Даша Малахова.

Оксана Стехіна – харизматична та цілеспрямована бізнес-леді. Багато років займається пошуком балансу у різних сферах своїх інтересів: сім’я, робота, власні проекти. Разом із чоловіком Оксана виховує 4-х дітей, багато мандрує, займається саморозвитком, а тема здорового харчування зацікавила її особливо з моменту народження першої дитини. За 6 років материнства вона знайшла свій власний “адекватний підхід” до пояснення дітям користі та шкоди різних продуктів та їх сумісності.

Наталия Самойленко –  авторитетний експерт у питаннях здорового харчування, лікар дієтолог-ендокринолог. 17 років веде практичну діяльність з розробки персональних програм оздоровлення організму. Вона створює індивідуальний раціон харчування, що ідеально підходить під вік, стать, рівень фізичної активності і стану здоров'я людини.

 

Layer-1.png Ваші дані успішно відправлено

Ще більше цікавого

Наші електронні книжки