0
Мама Поспішає Додому

Мама Поспішає Додому

Сайт серіалу

"Мама Поспішає Додому" — серіал для маленьких любителів чарівних пригод! Неймовірна історія, яка могла трапитися у будь-якому місті, але тільки у тій родині, в якій вірять у чудеса. 

Активний та винахідливий п'ятирічний Лесик дуже дружній зі своїми Мамою і Татом. Надихаючись уявою Лесика, Мама перетворює свої щоденні мандрівки з роботи додому в казкові історії пригод! Очікуючи її повернення, Лесик створює з цих історій спільні чарівні ігри, в які він грає разом зі своєю найкращою подружкою Леі та улюбленим іграшковим дракончиком Ді-Ді. Чи це порятунок квартири від вторгнення тролів, чи пошук загублених скарбів гномів - ігри Лесика не тільки веселі, а й допомагають розвивати його соціальні навички та вміння оповідача. Кожна нова гра стає настільки захоплюючою, що навіть Тато Лесика, який працює з дому, час від часу приєднується до них. Мама також бере участь, надихаючи дітей виконувати цікаві завдання до її повернення додому. Прийшовши з роботи, Мама ділиться своїми уявними історіями з Лесиком і Татом – їм дуже подобається, як вона перетворює їх буденне місто на місце, сповнене див! Лесик з гордістю розповідає, як він з усім впорався до Маминого повернення (попри усі складнощі!), і вся сім'я відіграє свою роль у надзвичайних казкових іграх Лесика.

Незважаючи на те, що проект стартував відносно недавно, він вже потрапив у число фіналістів основних європейських та американських анімаційних фестивалів, таких як Cartoon Forum, Animation Production Day, Cartoon 360, Annecy International Animated Film Festival (MIFA), Ottawa International Animation Festival, The Financing Forum for Kids Content. 

Скоро на екранах!

Пригоди, комедія.

Для дошкільного віку, 2D.

Сайт серіалу

Ще більше цікавого